Mailing Reklamowy

 Mailing Reklamowy

Dowiedz się, czym jest mailing reklamowy i jak działa.

Oferuję wysyłanie od 1000 do 5000 wiadomości e-mail dziennie w imieniu Twojej firmy do konkretnej bazy odbiorców. W Twoim przypadku mogę wysłać maile do firm budowlanych, rolników, deweloperów, budowy dróg itp.

Koszty:

1000 maili - 216 zł netto

5000 maili - 396 zł netto

każde kolejne 1000 maili - 45 zł netto

Oferta poleceń: poleć pakiet 5000 maili innej osobie i otrzymaj 2500 maili gratis.

Skuteczność mailingu:

Wiadomości e-mail dochodzą do odbiorców. Wykorzystujemy techniczne metody minimalizujące ryzyko trafia do spamu. Skuteczność zależy od trafnego określenia grupy docelowej oraz jakości Twojej oferty. Jeśli Twoja oferta jest atrakcyjna, zadziała; jeśli jest mniej popularna, reakcja może być niższa. Niemniej jednak, mailing zawsze działa. 

Po takiej kampanii mailingowej możesz ocenić, jak rynek reaguje na Twój produkt.

Więcej informacji dostępnych tutaj:

https://www.vanderer.pl/blog/email-marketing/

Cena Baz Mailingowych: Wartość i Czynniki Wpływające na Koszty

Baza mailingowa, kluczowe narzędzie w marketingu dzisiejszych czasów, umożliwia firmom bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami poprzez wiadomości email. Jednakże, koszty baz mailingowych mogą być zróżnicowane, zależnie od wielu czynników. Przeanalizujemy czynniki wpływające na ceny baz mailingowych oraz dlaczego inwestycja w wartościową bazę mailingową może być korzystna dla rozwoju firmy.

Definicja i Rola Baz Mailingowych: Baza mailingowa to zestaw adresów email, wykorzystywanych do wysyłki wiadomości marketingowych lub informacyjnych. To narzędzie umożliwiające firmom bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, co może prowadzić do generowania leadów i zwiększania konwersji.

Czynniki Wpływające na Cenę Baz Mailingowych:

Wielkość Bazy: Im większa baza, tym wyższe koszty. Niemniej jednak, większa baza może dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

Jakość Danych: Baza o wysokiej jakości danych może być droższa, ale zapewnia skuteczniejsze dotarcie do zainteresowanych odbiorców.

Segmentacja i Profil Odbiorców: Precyzyjnie podzielona baza, dostosowana do docelowego profilu klienta, może być droższa, ale zwiększa skuteczność kampanii.

Źródło Bazy: Ceny mogą się różnić w zależności od źródła bazy, np. zakupione listy czy subskrybenci newsletterów.

Aktualność Danych: Aktualność danych wpływa na cenę, ale także na skuteczność kampanii.

Wartość Właściwej Bazy Mailingowej: Inwestycja w wartościową bazę mailingową może przynieść zwrot z inwestycji poprzez skuteczne dotarcie do odpowiednich odbiorców i generowanie konwersji.

Wnioski: Koszty baz mailingowych są uzależnione od wielu czynników, ale warto patrzeć na nie jako na inwestycję w skuteczny marketing. Praca z wiarygodnymi dostawcami baz mailingowych i dbanie o jakość danych to klucz do sukcesu w długim terminie.

Cena Mailingu:

Wysyłka 1000 wiadomości: 45 zł netto (55,35 zł z 23% VAT)
Cena bazy mailingowej B2B: 50 gr za 1 kontakt, z możliwością negocjacji przy większych ilościach. Większe hurtowe bazy mogą być jeszcze tańsze.
Należy unikać baz znalezionych na niepewnych źródłach, a skontaktować się z profesjonalnymi dostawcami.

Nie szukaj baz na nieautoryzowanych źródłach. Skontaktuj się z nami pod adresem: pokontaktm@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.